Polski eXtreme Dm/Drift Serwer [PED]


#1 2012-04-09 20:25:15

TiGeR123

Gracz

Zarejestrowany: 2012-04-07
Posty: 5
Punktów :   

Podanie TiGeRa na admina

1. Imię/nick z gry: TiGeR
2. Wiek: 15 lat.
3. Ilę lat grasz w SAMP'a:  Trudno powiedziedź, w samp gram około trzech lat.
4. Dlaczego chcesz otrzymać tą rangę?:  Chciał bym pilnować porządku na serwerze, myślę że moja pomoc przyda się w zwalczaniu Cheaterów jest pełno ludzi, którzy grają z róznymi wspomagaczami w ów grze i utrudniają grę innym graczom!
5. Byłeś/aś już adminem? Na jednym z serwerów Role Play, byłem GameMasterem dość długo. Również posiadałem swój serwer, na którym byłem Head Adminem, chwalono mnie jaka rzarząd serwera. Na wielu serwerach służyłem ową rangą, byłem pomocnym, miłym osobnikiem służącym w tej dziedzinie.
6. Kilka zdań o sobie (minimum 3 zdania):  Na imię mam Dawid, mam 15lat, lubię grać w pilkę nożną, siatkową oraz koszykową. Moim hobby jest jazda na rowerzę. W wolnym czasie przesiaduję na serwerach Sa-mp.
7. Co zrobisz gdy gracz napisze "admin chuj" lub "vip to ciota"?: Nie chcę przekreślać odrazu gracza na serwerze dając mu odrazu bana. Pierw ostrzegę go i opowiem jakie mogą być skutki takiego zachowania jeśli to nie pomoże najzwyczajniej ukarzę go Banem z powodem obrażania Administracji, Zarządu serwera.
8. Wyjaśnij pojęcia:
a)BL?: Tryb Bootloader lub Black List. (Czarna Lista) - Lista graczy podpadnietych administracji...
b)WH?:  WallHack umożliwia widoczność postaci gracza przez sciany, obiekty i tego typu rzeczy...
c)GOD?:  God Mode, jest to opcja upraszczająca grę. Można ją spotkać w s0beicie. Służy ona w celu stania się nieśmiertelnym. Gracza posiadający tak zwanego "God' a" nie można zabić, jest nieśmiertelny.
d)NR?: No-Reload. Gdy strzelamy z jakiej kolwiek broni, postać przeładowuje ją. Ta modyfikacja uniemożliwia przeładowanie, dzięki czemu postać może szybciej i sprawniej strzelać.
e)s0beit?:  Jest to program upraszaczający grę. Zawiera różne opcje takie jak naprzykład: Latanie postacią, samochodem,Speed Hacka, GOD, Wybierałkę brani etc.  Jego używanie jest zakazane!
f)HH?:  Zdaje mi się że jest to opcja z programu. "Pawno". Podlega ona w ustawieniu czasu. Przykład: "HH:MM:SS"
h)AH?: Nie jestem w stu procentach pewien, ale ten skrót bodajże oznacza Admin Head' a. Jest to większa ranga od rangi zwykłego Admina. Mianowicie zarządca serwera.
i)MH?: Jest to Multihack. Zbiór wielu chaków w jednym. Jednym z Multihacków jest s0beit.
j)AB?: AminBot! Cheat umożliwiający wybranie animacji dzięki czemu postać, którą gracz gra umożliwia lepsze celowanie bronią. Poprawia tak jakby synchronizację samp.
k)PED?: Skrót od nazwy serwera. "Polski eXtreme Dm/Drift Serwer [PED]"
9. Czy będziesz wyzywał /ła wszystkich na serwerze?:  Oczywiście że nie, staram się o Administratora na ów serwerze aby pomagać graczom, a nie wyzywaniem ich.

Offline

 

#2 2012-04-09 22:00:53

 [PED]eXclusiVe111

Head-Admin

42282122
Skąd: Się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2012-03-25
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Re: Podanie TiGeRa na admina

Napisałem wyraźnie. Podania pisać w temacie w jakim jest przykład. Masz 24 h na przeniesienie tego postu tutaj: http://www.ped-extremeserwer.pun.pl/viewtopic.php?id=23
W przeciwnym razie temat wyląduje w koszu !!!

Offline

 

#3 2012-04-10 14:00:25

 [PED]Evolution

Vice Head Admin

41256079
Skąd: Gdzieś w Krakowie
Zarejestrowany: 2012-03-26
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: Podanie TiGeRa na admina

jest to błędne podanie?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ryl2.pun.pl www.kungfu-panda.pun.pl www.narutotown.pun.pl www.s7350.pun.pl www.dkk-rp.pun.pl