Polski eXtreme Dm/Drift Serwer [PED]

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Kosz
  •  » Nie potrzebne podania na Admina:

#1 2012-04-08 18:37:48

Rocky

Gracz

Zarejestrowany: 2012-03-30
Posty: 8
Punktów :   

Nie potrzebne podania na Admina:

1.Imię/nick z gry: [PED]_Rocky_ZiP IMIĘ Przemek
2.Wiek:14 latek ;d
3.Ilę lat grasz w SAMP'a:3-4 lata
4.Dlaczego chcesz otrzymać tą rangę?:No chyba kazdy by chciał ale znam się na adminowaniu.Chciał bym pomagać na serwerze.
5.Byłeś/aś już adminem? Jak tak to gdzie:Byłem już z 4 razy Polskie Party -Padło Polski- Serwer Tokyo Drift - Polski serwer Pro Drift
6.Kilka zdań o sobie (minimum 3 zdania):Jestem miły. Mam 14 lat Pochodzę z małej wsi Pod Warszawą.Chodzę do 2 gimnazjum.Mam 2 rodzeństwa Brata I siostrę.
7.Wyjaśnij pojęcia:
8..Co zrobisz gdy gracz napisze "admin chuj" lub "vip to ciota"?:Dam mu Mute I warna  jeśli nie pomoże to Kick
a) BL?: Black List - czarna lista są na niej gracze którzy podpadli administracji.
b)WH?:Program działający w tle umożliwiający graczowi obserwowanie graczy przez ściany i zabijanie ich . ''Dobrze!''  Xd   
c)GOD?: Gracz ma nieśmiertelność
d) NR?:.No  rcoil :to taka rzecz iż broń nie ma rozrzutu, naboje lecą w jedno miejsce(coś w stylu no spread ale przy nim to naboje lecą tam gdzie chcesz a w no rcoil wszystko leci w jedno miejsce)

e) s0beit?:Zbiór wszystkich cheatów
f) HH?: Czy to Cham Kolorowanie innych graczy
h) AH?:nie  xd          // A to co ? Niby ja mam napisać?
i) MH?:MULTIHACK:Działanie cheata:Wszystko w jednym .Multi czyli multi, parę cheatów w jednym:) najczęściej zmiana kolorów graczy, aimbot, wall...itp."
j)AB?:Skrót od słowa "AimBot", czyli rodzaju czita, dzięki któremu gracz może celniej strzelać.     ''Dobrze!''xD
k)PED?:Polski Extreme DM/Drift
l)Czy będziesz wyzywał /ła wszystkich na serwerze?:YY Na pewno nie  nie jestem taki

//Zmieniłeś to co napisał admin post ląduje w koszu !!!
Straciłeś szansę na uzyskanie rangi Administratora !!!

Ostatnio edytowany przez [PED]eXclusiVe111 (2012-04-10 14:18:29)

Offline

 
  • Index
  •  » Kosz
  •  » Nie potrzebne podania na Admina:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.superheroes.pun.pl www.managerpbf.pun.pl www.centrumcs.pun.pl www.promienisci.pun.pl www.nano2010.pun.pl